Aktuality

Nová restaurace Loving Hut v OK Quadrio

Nová restaurace Loving Hut v OK Quadrio

září 2017

V rekordně krátkém čase, jak už to v obchodních centrech bývá, jsme realizovali vestavbu veganské restaurace Loving Hut. Díky spolupráci s Esté architekti vznikl velmi podařený projekt, perfektně funkční jak prakticky, tak i esteticky.


Rekonstrukce bytu v centru Prahy

Rekonstrukce bytu v centru Prahy

květen 2017

Dokončili jsme povedenou rekonstrukci pro náročného klienta kousek od Vltavy. Poměrně komplikovaný projekt, který zahrnoval kompletní rekonstrukci bytu, vč. renovace podlahy, nové koupelny s obklady a dlažbami Mutina, renovaci a doplnění origiální štukatérské výzdoby, veškeré rozvody elektro, topení a sanity, úpravy povrchů a kompletní truhlářské vybavení na míru a luxusní kuchyň byl zdárně dokončen a předán spokojenému klientovi.


Novostavba rodinného domu Praha Strašnice

Novostavba rodinného domu Praha Strašnice

březen 2017

Dostavba rodinného domu ve Strašnicích se již chýlí ke konci. Interiér je již téměř hotový, pracuje se na úpravě exteriéru, výstavbě plotu, garážového stání a úpravách terénu.


Rekonstrukce bytu v Jinonicích

Rekonstrukce bytu v Jinonicích

listopad 2016

Kompletní rekonstrukce malého bytu v Jinonicích. Minimální prostor byl maximálně využit díky promyšlenému projektu Ing. arch. Radka Sládečka.


iSTYLE Palladium v novém Apple designu

iSTYLE Palladium v novém Apple designu

září 2016

iSTYLE Palladium jako první Apple Store ve střední Evropě v novém Design Stylu. Jako obvykle náročná rekonstrukce v obchodním centru, provedená v co nejkratším čase. Kromě veškerých stavebních prací jsme zajišťovali komunikaci a dodávky materiálů přímo od amerických dodavatelů světel, podlahy a nábytku.


Novostavba rodinného domu Praha - východ

Novostavba rodinného domu Praha - východ

únor 2016

Zahájili jsme výstavbu moderního rodinného domu dle zajímavého projektu Ing. arch. Jiřího Padevěta a Ing. Terezy Tejkalové.


Dokončení kanceláří MRU

Dokončení kanceláří MRU

únor 2016

Malý ale zajímavý projekt dokončení interiéru kanceláří společnosti MRU v Jinonicích.


Kolaudace nové jednotky iSTYLE

Kolaudace nové jednotky iSTYLE

říjen 2015

V rekordně krátké době a za provozu Centra Zličín jsme realizovali výstavbu nové prodejny iSTYLE. Prodejna je zařízena dle nejnovějších standardů Apple - světla v LED provedení, klasické grafické panely nahradily zářící LED panely, dřevěná podlaha dovoz z USA, vše ve vysokém standardu.


Kompletní renovace bytu na Starém Městě

Kompletní renovace bytu na Starém Městě

srpen 2015

Pro anglicky mluvícího investora jsme provedli kompletní rekonstrukci bytu nedaleko Staroměstského náměstí. V bytě se velmi zdařile snoubí původní prvky s moderními. Byla kompletně renovovaná štuková výzdoba i dřevěné obložení včetně oken, stávající podlaha byla také zachována, pouze nově částečně opravena a vybroušena. Zcela moderní je ovšem kuchyň včetně masivní desky ze Staronu, doplněná zajímavou digestoří Elica Nuage, koupelna s na míru vyrobeným nábytkem ze Staronu, atypickým sprchovým koutem a bateriemi Dornbracht. Chodba je oživená retro dlaždicemi z drceného mramoru. Interiér je doplněn vkusným vybavením a lustry, v obývacím pokoji dominuje částečně zabudovaný krb s vestavěnou televizí.


Rekonstrukce sociálních zařízení Bosch Termotechni

prosinec 2014

Rekonstrukce sociálního zázemí byla náročná, rychlá a provedena za provozu celého areálu, k naprosté spokojenosti investora.


Přístavba RD Roztoky

Přístavba RD Roztoky

Srpen 2014

Posledního půl roku jsme intenzivně pracovali na realizaci přístavby a kompletní rekonstrukce rodinného domu. Základem byl velmi povedený projekt Ing. Arch. J. Padevěta, dle kterého byla radost pracovat. Výsledkem je krásný moderní dům a spokojení zákazníci.


Dokončení exklusivního bytu

Dokončení exklusivního bytu

únor 2014

Na počátku roku jsme dokončili krásný interiér bytu majitele významné developerské společnosti, který se vyznačoval množstvím nestandardních a luxusních prvků a zejména oblými tvary místností. Koupelny jsou obložené mozaikou s luxusní sanitou a bateriemi, všude v bytě je krásná dřevěná podlaha a na míru vyrobený nábytek.


Rekonstrukce RD Horní Bezděkov

Rekonstrukce RD Horní Bezděkov

červenec 2013

Dokončili jsme kompletní rekonstrukci rodinného domu v Horním Bezděkově. Dům prošel celkovou rekonstrukcí, která zahrnovala kompletní zateplení a fasádu domu, dodávku a instalaci nových eurooken, dodávku a instalaci nových dřevěnýc podlah, nové rozvody elektro, sanity i topení, nové koupelny a kuchyň.


Nová prodejna iSTYLE Centrum Černý Most

Nová prodejna iSTYLE Centrum Černý Most

březen 2013

V rámci rozšíření Centra Černý Most vznikla nová prodejna iSTYLE. Naše společnost jako stabilní partner společnosti iSTYLE provedla veškeré stavební práce na vestavbě jednotky do přístavby CČM. Tato akce zahrnovala kompletní výstavbu jednotky do hrubé stavby centra - veškeré sádrokartonářské práce, elektro instalaci slaboproud i silnoproud, dodávku a instalaci světel, podlahy, malířské práce, dodávku a instalaci výlohy i světelného loga.


Rekonstrukce reprezentativní vily

Rekonstrukce reprezentativní vily

září 2012

Náš tým dokončil realizaci stavebních úprav rozsáhlé vily v Libni. Kompletní rekonstrukce zahrnovala výměnu a úpravu dispozic střešního pláště, kompletní dodávku nového krovu, výměnu stropních konstrukcí, kompletní zateplení a novou fasádu (WeberPas Extra Clean), hydroizolaci celého objektu včetně podřezání domu a chemické injektáže, dodávku a instalaci nových eurooken, nové instalace elektro a zdravotechniky, sádrokartonářské konstrukce i kompletní dodávku nových povrchů a hrubých konstrukcí podlah.


Rekonstrukce bytu na Starém Městě

Rekonstrukce bytu na Starém Městě

červenec 2012

Pro náročného zahraničního klienta jsme dokončili kompletní rekonstrukci bytu nedaleko Staroměstského náměstí. Rekonstrukce zahrnovala výměnu konstrukce podlahy včetně pokládky nové luxusní dřevěné podlahy, repliky štukatérské výzdoby, renovaci oken a dveří, nové koupelny s obklady Saloni, kompletní nové rozvody elektro, topení a sanity.


iSTYLE Revoluční

červen 2012

Dokončili jsme rekonstrukci prodejny iSTYLE v Revoluční ulici. Zákazníkum se otevřela nová prodejna s plochou více jak 150m2 v novém moderním vzhledu. Součástí rekonstrukce byla také kompletní rekonstrukce kanceláří a zázemí prodejny.


Prodejna Kipling na OC Chodov

Prodejna Kipling na OC Chodov

březen 2012

Během necelého měsíce jsme provedli kompletní vestavbu nového obchodu designových kabelek a tašek Kipling. Termín byl šibeniční, vyžadoval navíc spolupráci a koordinaci různých subdodavatelů (nové výlohy, reklamy, roleta, sprinklery, požárně bezpečnostní systémy), ale vše jsme dokončili k naprosté spokojenosti investora v termínu.


Rekonstrukce boutique Dior

Rekonstrukce boutique Dior

únor 2012

Úspěšně jsme předali teamu společnosti Dior nově rekonstruované prostory v Pařížské ulici. Byl to velmi zajímavý projekt, kde naprostá většina komunikace probíhala v anglickém jazyce a byla nutná velmi těsná spolupráce a koordinace s německými i českými architekty, francouzskými manažery, německými truhláři a českými dodavateli. Jsme hrdí, že všichni ocenili naši práci.


Vestavba kadeřnictví v holešovickém pivovaru

Vestavba kadeřnictví v holešovickém pivovaru

leden 2012

Netradiční prostor, zajímavý design - to je nové kadeřnictví FOXYs, podívejte se na http://www.foxys.cz/ Realizovali jsme kompletní stavební práce.


Luxusní půdní vestavba

Luxusní půdní vestavba

listopad 2011

Právě jsme dokončili realizaci velmi zajímavého projektu luxusní půdní vestavby. Rekonstrukce byla provedena podle projektu, který velmi citlivě kombinuje klasický styl odpovídající charakteru historického domu a moderní architekturou a zařízením. Fotografie budou již brzy v sekci Realizace.


Reprezentační prodejna Apple iStyle Arkády

září 2011

V září byla dokončena nová prodejna společnosti iStyle - v novém stylu.


Reprezentační prodejna Apple iStyle Palladium

srpen 2011

Prodejna produktů Apple společnosti iStyle o ploše téměř 130m2 bude zářit v novém stylu, který charakterizuje prodejny Apple po celém světě. Nové dřevěné podlahy, profi osvětlení, designový nábytek a perfektní malby v odstínech šedé a bílé tvoří příjemný a moderní interiér. Slavnostní otevření proběhlo v pátek 19.8.2011.


Byt Rezidence Korunní

červen 2011

Začátkem června jsme dokončili stavební úpravy krásného bytu v nově postavené Rezidenci Korunní. Jsme poctěni, nebot jsme rekonstrukci prováděli ve spolupráci s architektonickou kanceláří Evy Jiřičné a Petra Vágnera AI-DESIGN a partnerskou firmou Designium.

Naše práce spočívala v realizaci klientských změn dle návrhu architekta a provedení dokončovacích prací: úpravy dispozic bytu, instalalce obkladů, dlažeb a sanity, finální úpravy povrchů - stěrky, sádrokartony a malby. Vše s důrazem na velmi vysokou kvalitu provedených prací.


Rekonstrukce prodejny iStyle Zlatý Anděl

květen 2011

V rekordním čase - během 2 týdnů - jsme provedli kompletní rekonstrukci prodejny Apple iStyle, která se nachází v komplexu Zlatý Anděl. Rekonstrukce byla velmi náročná - kompletně celá prodejna se oblékla do nového kabátu - byly instalovány nové podlahy, podhledy a sádorkartonové konstrukce, osvětlení, prostory byly vymalovány novými barvami a samozřejmě i vybaveny novým nábytkem. Fotografie na našich www stránkách již brzy!


Rekonstrukce kancelářských prostor Bosch Termotech

Rekonstrukce kancelářských prostor Bosch Termotech

prosinec 2010

V náročném termínu jsme dokončili rekonstrukci kancelářských prostor společnosti Bosch Termotechnika s.r.o. Jsme rádi, že naše společnost obstála ke spokojenosti investora v takto časově náročném projektu, kdy bylo nutno koordinovat spolupráci se zaměstnanci společnosti i subdodavateli specifických technologí a kancelářských prvků. Výborná byla i spolupráce s architektonickou kanceláří R-Projekt07 http://www.rprojekt07.cz/


Realizace vzorového půdního bytu

Realizace vzorového půdního bytu

říjen 2010

Po náročné rekonstrukci naše společnost dokončila vzorový byt interiérového studia DISEMO Interiors http://www.disemo.cz/. Jsme hrdí na to, že jsme uspokojili všechny náročné požadavky majitelky a společně vytvořili zajímavý a reprezentativní interiér plný netradičních a zajímavých designových prvků.


Rekonstrukce rodinného domu

srpen 2010

Než se děti vrátily z prázdnin domů museli jsme provést kompletní opravy všech povrchů, opravit prasliny ve zdech domu, všechny stěny vyštukovat a vymalovat veselými barvami. Dále bylo třeba vyrovnat podlahy, položit novou dřevěnou podlahu, nainstalovat nové dýhované obložkové dveře a položit nové dlažby. Provedli jsme přípravu (elektrikářské a instalatérské práce) pro instalaci nové kuchyně, kterou si zajišťovala investorka.

Celá rekonstrukce se povedla ke spokojenosti naší, našich klientů i stavebního dozoru.


Půdní vestavba

květen 2010

V současné době dokončujeme projekt půdní vestavby bytu v Křemencově ul na Praze 1. Nové fotografie se již brzy objeví na našich webových stránkách.


iStyle Revoluční

duben 2010

Právě probíhá rekonstrukce a stavební úpravy prodejny iStyle Revoluční. Všechno musí být provedeno tak, aby zákazník o ničem nevěděl.


zpět na titulku

+420 777 120 664, e-mail: info@fqc.cz

FQC, © Arectus Multimedia 2010