KDO SE SKRÝVÁ ZA NÁZVEM FISCHER QUALITY CONSTRUCTION S.R.O.?

FISCHER QUALITY CONSTRUCTION s.r.o. je rodinná firma, která byla založena v roce 2004 jako pokračovatel stavební firmy vedené fyzickou osobou panem Martinem Fischerem. Strategie rodinné firmy garantuje svým jménem v názvu zodpovědný vztah k zákazníkovi a kvalitě provedených prací.

Majitel firmy pan Martin Fischer má za sebou mnoho zkušeností v oblasti stavebnictví a v příbuzných oborech. Již dvanáctým rokem podniká ve stavebnictví v České republice, zejména v oblasti kompletních rekonstrukcí bytů a domů. Za tuto dobu realizoval ve spolupráci s týmem stabilních spolupracovníků mnoho projektů různých rozsahů a uspokojil požadavky mnoha náročných zákazníků.

Jednatelkou společnosti je paní Ing. Monika Fischerová absolventka stavební fakulty ČVUT, která má na starosti zpracování rozpočtů a administrativní chod firmy.

ČÍM SE ZABÝVÁ NAŠE SPOLEČNOST?

Provádíme kompletní rekonstrukce bytů a domů, přístavby a novostavby domů, půdní vestavby i rekonstrukce komerčních prostor. Pro naše klienty zajišťujeme veškeré stavební práce - od vyklizení stavby, bourací, zednické, sádrokartonářské, elektrikářské a instalatérské práce, pokládku podlahových krytin i instalaci obložkových dveří a oken. Samozřejmostí jsou malířské, obkladačské a dokončovací práce.

Dle požadavků našich zákazníků provádíme také nestandardní práce typické pro historické objekty, jako jsou repase původních oken a dveří, opravy štuků či instalace nových dekoračních štukových prvků, čistění a opravy původního zdiva.

V moderních interiérech zhotovujeme nyní stále oblíbenější okrasné stěrky s aplikací na zeď či podlahy (materiály Baumit, Bostik aj.). Pokládáme přesné velkoformátové dlažby a instalujeme mozaikové obklady, vždy s maximálním důrazem na kvalitu a přesnost provedené práce.

Naší specializací jsou pokládky dřevěných podlah – plovoucích i masivních. V případě Vašeho zájmu Vám zajistíme i dodávku velmi kvalitních dřevěných podlah. Přímo k Vám dovezeme vzorky nabízených dřevin a provedeme zaměření. Je-li potřeba, zhotovíme dřevěný podkladní rošt a položíme podkladové OSB desky pro vyrovnání podlahy.


RUČÍME ZA KVALITU PROVEDENÉ PRÁCE - VÝSLEDKEM JSOU NAŠI SPOKOJENÍ ZÁKAZNÍCI.

Říkáme, že naší nejlepší reklamou jsou naši zákazníci, sami se k nám po čase znovu vracejí a často nám doporučují nové klienty. Zajímavé fotografie z vybraných projektů najdete na stránce Realizace. Reference a podrobnější informace o realizovaných projektech Vám rádi poskytneme na vyžádání.

Rádi byste se o nás dozvěděli více informací?

Zatelefonujte, napište e-mail nebo jen odešlete dotaz formulářem. Rádi o vás uslyšíme!


+420 777 120 664, e-mail: info@fqc.cz

FQC, © Arectus Multimedia 2010