POKLÁDKY PODLAH

Provádíme: vyměření podlahy, vyrovnání povrchu nivelační stěrkou, opravy stávajících podlahových roštů, konstrukce nových roštů, pokládku OSB desek, dodávku a pokládku plovoucích podlah (laminátových i dřevěných), obložení schodišť všech typů třílamelovými parketami s naklíženou masivní hranou, dodávku a pokládku masivních dřevěných parket a parket mozaikových, vybroušení, povrchovou úprava kvalitními laky či zátěžovým olejem.

schody obložené 3-lamelovou plovoucí podlahou Naší specializací je instalace a dodávka masivních dřevěných plovoucích podlah, jejichž výhodou je nejenom krásný a přirozený vzhled, ale hlavně vysoká odolnost a možnost několikanásobné renovace. Úzce spolupracujeme se společností EMPIRI Wood Design, výrobcem a dodavatelem těch nejkvalitnějších podlah. Můžete si vybrat z mnoha různých dřevin – zaujme Vás cenově bezkonkurenční hevea, jasan s nádhernou kresbou dřeva, tropické dřeviny a nebo klasický buk či dub? Rozhodnutí ponecháme na Vás.

třílamelové parkety - Merbau Natur Třílamelové parkety se střední vrstvou z velmi tvrdého dřeva (Hevea) se dodávají v rozměru 2200 x 210 x 15 mm, šířka lamely 7 cm. Plovoucí podlaha z těchto parket je velmi vhodná pro instalaci podlahového topení. Předpokladem je kvalitní vysušení dřeva, precizní konstrukce a použití materiálu s vysokou odolností proti změnám teploty a vlhkosti. Na tuto podlahu výrobce poskytuje
5 let záruku na povrchovou úpravu a 30 let na životnost.

podlaha z jednolamelových parket/prken - Jatoba 22mm, povrchová úprava vytvrzovací olej Prkna neboli jednolamelové parkety nechávají vyniknout přirozenou krásu dřeva a přináší do pokojů nezaměnitelnou atmosféru. Všechna prkna je možné dodat povrchově upravená vytvrzovacím olejem nebo s tzv. fází (mírně zaoblené hrany), případně olejovaná s kartáčovaným povrchem (vynikne struktura dřeva). Rozměry 2200 x 138/190 x 14 mm.

masivní průmyslová mosaika - Buk Modern Line Opravdovou novinkou jsou masivní průmyslové mosaiky. Příčně řezané dřevo vytváří neobvyklou strukturu tenkých pruhů různě zbarvených odstínů dřeva. Do moderních interiéru přináší opravdu čerstvý vítr.

Výhody dřevěných plovoucích podlah jsou nesporné: díky 4mm vrstvě dřeva je možné je několikrát renovovat (zbrousit, vykytovat, přelakovat). Laminát je studenější a hlučnější než dřevo, není odolný vůči změnám teploty a vlhkosti a není příliš vhodný pro podlahové topení. Vaše vyšší počáteční investice se Vám jistě vyplatí. Dřevěné podlahy vzhledem ke své životnosti, užitné a estetické hodnotě nejsou drahé!zpět na informace o firmě

+420 777 120 664, e-mail: info@fqc.cz

FQC, © Arectus Multimedia 2010